Kilka słów

Lokal znajduje się w jednym z budynków miasteczka akademickiego ZUT przy ul. Sikorskiego 29. Dlatego najprawdopodobniej każdy szczeciński student, choć raz bawił się w naszym lokalu.


            PINOKIO to jeden z najstarszych klubów w Polsce. W tym roku obchodzi rocznicę 58-leci swojego istnienia. Na stale wkomponował się w krajobraz miasta Szczecina, stanowiąc ważny element jego historii. Za czasów poprzedniego ustroju stanowił enklawę wolności i świeżej myśli. Przez lata był i nadal jest miejscem tworzenia ciekawych inicjatyw, spotkań, rozmów i zabaw. Na deskach PINOKIO swoją twórczość prezentowało wiele znamienitych postaci. Klub w przeszłości trzykrotnie dostrzeżony został w perspektywie ogólnokrajowej, otrzymując nagrody dla najlepszego klubu studenckiego w Polsce. W roku 2010 oraz 2011 otrzymaliśmy zaszczytne 2 miejsce w „Ogólnopolskim rankingu Klubów Studenckich” przeprowadzonego przez miesięcznik ? Dlaczego.


Jesteśmy największym klubem studenckim w Szczecinie. Posiadamy trzy poziomy, dwa parkiety z różną muzyką oraz VIP ROOM. Kierując się zasadą "dla każdego coś dobrego" PINOKIO codziennie gra inny rodzaj muzyki, a dwa niezależne parkiety dają dodatkową możliwość wyboru różnych klimatów w ciągu jednej nocy. Dodatkowym wabikiem są także przystępne ceny, happy hour, mnóstwo atrakcji przygotowywanych specjalnie na każdy wieczór oraz konkursy z nagrodami prowadzone przez naszych niezawodnych konferansjerów.

            

    Klub jest otwarty we wtorki, piątki i soboty. Posiadamy jedenaście 40" LCD. Każdy student za okazaniem legitymacji ma wstęp wolny do Klubu.


Specjalnie dla naszych wiernych klubowiczów organizowane są również imprezy tematyczne.  

Wejście dla studentów jest bezpłatne, ale podlega selekcji, osoby pod zbyt dużym wpływem alkoholu lub środków odurzających nie będą wpuszczane. Wchodząc do lokalu, każdy klubowicz wyraża zgodę na przetwarzanie swojego wizerunku oraz danych osobowych w celach marketingowych przez firmę i partnerów Klubu PINOKIO

 

Dotychczasowa działalność Klubu PINOKIO polega na:

 

- organizowaniu stałej działalności kulturalno-rozrywkowej,

- przygotowywaniu imprez okolicznościowych dla środowiska akademickiego,

- organizowaniu akcji z udziałem klubowych grup twórczych,

- nauka tańca nowoczesnego,

- pokazy filmów amatorskich i niezależnych

- karaoke       

- organizowaniu debat oraz szkoleń,

- czynnym wspieraniu środowiska akademickiego

PARTER

BALKON

VIP ROOM

Zaloguj się
Login
Hasło
Zarejestruj się
Przypomnij hasło
Specjalne
Ostatnie galerie
Shoutbox
Zaloguj się, aby móc dodawać wpisy
Wersja angielska
Wersja niemiecka
Informacje o cookies Regulamin strony Polityka prywatności Partnerzy Kontakt